Prekių pristatymas

UŽSAKANT PREKES  Į NAMUS AR BIURĄ TAIKOMI ŠIE ĮKAINIAI
Perkant prekių iki 30 Eur - pristatymas 5,50 Eur;
Perkant prekių už sumą nuo 30 Eur iki 300 Eur - pristatymas 4 Eur;
Perkant prekių už didesnę nei 300 Eur sumą - pristatymas NEMOKAMAS!!!

 
UŽSAKANT PREKES Į "LPexpress" TERMINALUS TAIKOMI ŠIE ĮKAINIAI
(Maksimali pakuotė - Iki 30 kg, 610mm x 745mm x 440mm)
Perkant prekių iki 300 Eur - pristatymas 3 Eur;
Perkant prekių už didesnę nei 300 Eur sumą - pristatymas NEMOKAMAS!!!

 

Sunkiasvorių daiktų (nuo 31 kg) užnešimo paslauga papildomai kainuoja 20 Eur. Ši paslauga galima tik pagrindiniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Telšiuose, Tauragėje.

Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 25 Eur.
 


Platesnė informacija apie prekių pristatymą ir įkainius pateikiama žemiau.

1. Prekės pristatomos tiesiogiai Pardavėjo arba pasinaudojus kurjerio bendrovės paslaugomis. Jūs galite pasirinkti Jums patogų įsigytų prekių pristatymo būdą per UAB "Baltic Post" bendrovę:
Smulkios bei sunkiasvorės prekės pristatomas Jūsų nurodytu adresu. Siuntos iki 31 kg užnešamos iki Jūsų namo ar buto durų. Galimas sunkiasvorių prekių užnešimas už papildomą mokestį. Įkainiai nurodyti 9 punkte. Įkainiai nurodyti 9.1-9.6 punkte.

2. Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 1-7 darbo dienas nuo Pirkimo sutarties sudarymo dienos. Šis terminas yra preliminarus, be to, netaikomas tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju, Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

3. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

4. Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės(-ių) būklę bei pasirašyti važtaraštį ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad siunta yra perduota tinkamos būklės, prekių pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės(-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra.

5. Pastebėjęs siuntos pažeidimą, prekių kiekio, kokybės neatitikimą, Pirkėjas siuntos privalo nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad perduota siunta yra be defektų, prekių kiekis, kokybė atitinka pirkimo - pardavimo sutarties sąlygas.

6. Prekes pristačius Pirkėjo anketoje nurodytu adresu, prekės perduodamos Pirkėjui arba, jei Pirkėjo nėra, asmeniui esančiam (rastam) Pirkėjo nurodytu adresu. Tokiu atveju laikoma, kad prekės pirkėjui yra perduotos. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsiant, tačiau ne vėliau, kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui reikalavimus, susijusius su prekių nepristatymu.

7.  Jei prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.

8. Prekių pristatymas, numatytomis sąlygomis vykdomas visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. Pristatymo į Kuršių Neriją kainos pateikiamos atskiru kliento užklausimu.

9.  Pristatymo įkainiai:
Užsakius transportavimo paslaugas per UAB "Baltic post" kurjerių tarnybą, siuntos pristatomos kliento nurodytu adresu.
Prekių pristatymui taikomi šie įkainiai
9.1. Perkant prekių iki 30 Eur - pristatymas 5,50 Eur;
9.2. Perkant prekių už sumą nuo 30 Eur iki 300 Eur - pristatymas 4 Eur;
9.3. Perkant prekių už didesnę nei 300 Eur sumą - pristatymas NEMOKAMAS!!!
9.4. Sunkiasvorių bei didelių gabaritų siuntų pristatymas- tai prekės atgabenimas iki Jūsų namo (laiptinės), sunkiasvoriams daiktams užnešimo iki durų paslauga netaikoma ir į pristatymo kainą neįeina, tačiau kurjeris visuomet pasirengęs Jums padėti užnešti prekę (už kurjerio pagalbą rekomenduojame atsidėkoti arbatpinigiais).
9.5. Sunkiasvorių daiktų užnešimo paslauga papildomai kainuoja 20 eur. Ši paslauga galima tik pagrindiniuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Telšiuose, Tauragėje.
9.6. Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 25Eur.