WC rėmo GROHE Fresh ir OPOCZNO Urban Harmony CleanOn komplektas

Kaina: 597.00 Eu 370.00 Eu
Gamintojas:
GROHE AG
Gamintojo prekės kodas:
GROHE-OPOZNO-KOMP
Vienetai:
kompl.
Krepšelyje:
0
Pristatome per 2-3 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas nuo 1 iki 4 savaičių).

AKCIJA! WC rėmo komplektas GROHE Rapid SL ir OPOCZNO Urban Harmony ClanOn su soft-close dangčiu

Pakabinamas Opoczno Urban Harmony CleanOn WC su lėtai nusileidžiančiu dangčiu bei Grohe potinkinis rėmas su mygtuku ir "Fresh" kvapų konteineriu už ypatingą kainą. Tai puikus pasiūlymas norintiems įsirengti šiuolaikišką, modernų ir originalų vonios kambarį. Mes Jums siūlome sutaupyti pinigus ir įsigyti labai kokybiškus produktus už išties patrauklią kainą!

Šiame komplekte yra visos reikalingos dalys:

  • Pakabinamas WC Opoczno Urban Harmony CleanOn (be apiplovimo lanko) su paslėptais tvirtinimais ir "Perfect Clean" danga (palengvina valymą), OK580-005-BOX
  • Lėtai nusileidžiantis Opoczno Urban Harmony / Street Fusion dangtis, K98-0097
  • Potinkinis rėmas Grohe Rapid SL unitazui, 38536001
  • Grohe tvirtinimo elementai, 3855800M
  • Chromo spalvos vandens nuleidimo mygtukas Grohe Skate Cosmopolitan, 38732000
  • Grohe Fresh kvapų konteineris, 38796000
  • Garso izoliacija

CleanOn yra pakabinamas unitazas, kurio briauna yra atvira, o visas paviršius – glotnus, todėl jį paprasta valyti ir galima palaikyti geresnę higieną, nes visi nešvarumai veiksmingai pašalinami. Bandymai parodė, kad nuleidus vandenį bakterijų ant unitazo paviršiaus nelieka. Dėl higieniško plaunamojo mechanizmo unitazą lengviau valyti, be to, sunaudojama kur kas mažiau stipriai veikiančių valiklių.

"Perfect Clean" danga - keramika yra padengta antibakterine danga. Taip pat, dėl keramikos lygumo, unitazą lengviau prižiūrėti.

Urban Harmony - Lenkijos gamintojo Opoczno flagmanas, pagamintas iš santechninio porceliano. Lyginant su paprasta keramika, santechninis porcelianas turi išskirtinių privalumų - paviršius neturi porų. Dėl to unitazą yra paprasta valyti, kadangi purvui nėra kur įsigerti. Be to, ši medžiaga neįgeria kvapų, nekeičia spalvos visą tarnavimo laiką, neatsiranda mikroįtūkimų.

Švelnios linijos bei paslėptas tvirtinimas taip pat palengvina priežiūrą.

 
 
Serija
RAPID SL
Plotis, mm
500
Aukštis, mm
1130
Gamintojas
GROHE AG