TECEbase ir OPOCZNO Urban Harmony CleanOn komplektas

Kaina: 467.00 Eu 327.00 Eu
Gamintojas:
WILO
Gamintojo prekės kodas:
9400000+OK580-005-BOX+K98-0133
Vienetai:
vnt.
Krepšelyje:
0
Pristatome per 2-3 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas nuo 1 iki 4 savaičių).

AKCIJA! WC rėmo komplektas TECEbase ir OPOCZNO Urban Harmony ClanOn su SLIM soft-close dangčiu

Pakabinamas Opoczno Urban Harmony CleanOn WC su lėtai nusileidžiančiu dangčiu bei TECEbase potinkinis rėmas su mygtuku už ypatingą kainą. Tai puikus pasiūlymas norintiems įsirengti šiuolaikišką, modernų ir originalų vonios kambarį. Mes Jums siūlome sutaupyti pinigus ir įsigyti labai kokybiškus produktus už išties patrauklią kainą!

Šiame komplekte yra visos reikalingos dalys:

  • Pakabinamas WC Opoczno Urban Harmony CleanOn (be apiplovimo lanko) su paslėptais tvirtinimais ir "Perfect Clean" danga (palengvina valymą), OK580-005-BOX
  • Lėtai nusileidžiantis plonas antibakterinis Opoczno Urban Harmony dangtis.
  • Modulis pakabinamam unitazui TECEbase, Art. nr. 9.400.000
  • Tvirtinimo elementai
  • Vandens nuleidimo klavišas TECEbase, spalva - balta, Art. nr. 9.240.700

CleanOn yra pakabinamas unitazas, kurio briauna yra atvira, o visas paviršius – glotnus, todėl jį paprasta valyti ir galima palaikyti geresnę higieną, nes visi nešvarumai veiksmingai pašalinami. Bandymai parodė, kad nuleidus vandenį bakterijų ant unitazo paviršiaus nelieka. Dėl higieniško plaunamojo mechanizmo unitazą lengviau valyti, be to, sunaudojama kur kas mažiau stipriai veikiančių valiklių.

"Perfect Clean" danga - keramika yra padengta antibakterine danga. Taip pat, dėl keramikos lygumo, unitazą lengviau prižiūrėti.

Urban Harmony - Lenkijos gamintojo Opoczno flagmanas, pagamintas iš santechninio porceliano. Lyginant su paprasta keramika, santechninis porcelianas turi išskirtinių privalumų - paviršius neturi porų. Dėl to unitazą yra paprasta valyti, kadangi purvui nėra kur įsigerti. Be to, ši medžiaga neįgeria kvapų, nekeičia spalvos visą tarnavimo laiką, neatsiranda mikroįtūkimų.

Švelnios linijos bei paslėptas tvirtinimas taip pat palengvina priežiūrą.

Aukštis, mm
1120mm
Plotis, mm
500mm
Serija
TECEbase
Gamintojas
TECE, Vokietija
Tipas
WC potinkiniai moduliai