Pakabinamas klozetas Laufen Pro RIMLESS su lėtai užsidarančiu dangčiu

Kaina: 390.00 Eu 300.00 Eu
Gamintojas:
Laufen, Šveicarija
Gamintojo prekės kodas:
20966/96951-300000
Vienetai:
vnt.
Krepšelyje:
0
Pristatome per 2-3 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas nuo 1 iki 4 savaičių).

LAUFEN Pro (8.2096.6.###.000.1) - Tai visų pamėgtos serijos klozeto, nauja modifikacija - bėremis unitazas. Pakabinamo klozeto komplekte yra kieto plastiko dangtis su specialiais, lėtai nusileidžiančiais vyriais ("soft close"). Esant naujai klozetų dizaino tendencijai, Laufen įmonė neatsilikdama pristato itin higienišką berėmį klozetą.

"Rimless" technologija- Tai technologija, kurios dėka yra pašalinamas WC puodo rėmo linkis, išlaikant dizainą. Labai svarbu, tai, jog architektai kartu su dizaineriais sukurė specialią konstrukciją, kuri neleidžia vandeniui taškytis, jį nuleidžiant. Nebelikus klozeto rėmo linkiui, dingsta visos higienos problemos, kadangi klozetą prižiūrėti reikia kur kas paprasčiau ir greičiau. Nešvarumai neturi vientos kauptis, o nuvalyti juos kur kas paprasčiau dėl prieinamumo. Video skiltyje, galite pažiūrėti, kaip veikia naujoji technologija nuleidžiant vandenį.

Dėmesio! Pakabinamas klozetas parduodamas su tvirtinimo varžtais bei "soft close" (lėtai nusileidžiančiu) dangčiu. Norint sumontuoti klozetą, reikalingas potinkinis rėmas bei vandens nuleidimo mygtukas. Papildomai įsigyjamas prekes, rasite prekės dešinėje pusėje "Kartu rekomenduojame įsigyti" skiltyje. Neradus norimų produktų, prašome kreiptis internetinėje parduotuvėje nurodytais kontakatais.

 

LAUFEN pro autorius, šveicarų dizaineris Peter Wirz iš dizaino grupės Process Design, sukūrė vonios kambario seriją, optimizuotą pagal keramikos gamybos proceso reikalavimus. Ji patvirtina, kad tokie požymiai, kaip minimalistinės formos, aukšta kokybė ir optimalios funkcijos, jei yra protingai derinami, neprivalo būti brangūs. “Demokratiškas” LAUFEN pro dizainas – tai modernus atsakymas į reikalavimą, kad visi turi teisę į geros kokybės dizainą.

Matmenys
530X360mm
Spalva
Balta
Serija
Pro New
Gamintojas
Laufen, Vokietija
Tipas
Pakabinamas