Dujinis katilas JUNKERS ZWB 28-3CE CerapurSmart

Kaina: 1537.01 Eu 1537.01 Eu
Gamintojas:
ROBERT BOSCH JUNKERS LV
Gamintojo prekės kodas:
ZWB 28-3 CE
Vienetai:
vnt
Krepšelyje:
0
Pristatome per 2-3 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas nuo 1 iki 4 savaičių).

JUNKERS ZWB 28-3CE CERAPURSMART kondensacinis dujinis katilas 28 kW,  su momentiniu vandens šildytuvu, privertinis dūmų šalinimas į kaminą.

Šis katilas numatytas patalpų šildymui pažemintos temperatūros srautu bei grindų šildymui. Šie katilai tvirtinami prie sienos. Degimas vyksta uždaro tipo degimo kameroje ir nepriklauso nuo patalpoje esančio oro. Šildymo katilų galingumas pastoviai valdomas moduliuojant liepsną. Prie valdymo magistralės HT BUS prijungiamas valdymo ir defektų diagnostikos modulis Bosch Heatronic 3. Šildymo katile taip pat integruoti šie mazgai ir funkcijos: automatinio uždegimo sistema, į šildymo sistemą ištekančio srauto temperatūros reguliavimo ir ribojimo įtaisai, prioritetinio šillto vandens paruošimo įjungimo funkcija, jonizacinė liepsnos kontrolė sistema, automatinis oro atskyrimo įtaisas, manometras, apsauginis vožuvas, apsauginis temperatūros ribotuvas, trijų greičių siurblys ir išsiplėtimo bakelis. Įrenginys atitinka aplinkosaugos reglamento „Blauer Engel“ (Mėlynasis angelas) reikalavimus. Labai tylus veikimas, o mažos dujų sąnaudos pasiekiamos dėl aukšto naudingo veikimo koeficiento (iki 108 proc.). Galima perkonstruoti darbui suskystintamomis dujomis

Junkers“ kondensacinė šildymo technika gauna daugiau energijos iš Jūsų kuro. „Junkers“ kondensacinė šildymo technika yra ekonomiškesnė Optimaliai degimo šilumai užtikrinti.  „Junkers“ kondensacinė šildymo technika, priešingai nei standartiniai šildymo įrenginiai, papildomai šilumai gauti naudoja išmetamosiose dujose esančią šilumą. Tokiu būdu „Junkers“ kondensacinė šildymo technika padidina efektyvumą ir iš kuro išgauna maksimalią šilumą bei komfortą. 

Daugiau nei 100 metų Junkers ekologiška, patogi ir patikima įranga, šildo ir ruošia karštą vandenį butuose , privačiuose namuose, taip pat komercinės paskirties pastatuose.Junkers stiprios pusės yra kokybė ir pažangios technologijos. Mūsų sėkmė yra grindžiama klientų pasitikėjimu mūsų produktais ir paslaugomis, taip pat motyvuotais ir gerai apmokytais darbuotojais. Junkers - Bosch koncerno dalis1932. Junkers & Co buvo integruota į "Robert Bosch GmbH grupę. 1995 metais šildymo technikos padalinys buvo pervadintas į Junkers Bosch Thermotechnik. Nuo 2004 metų Bosch Thermotechnology GmbH yra vienas iš didžiausių šildymo technikos gamintojų pasaulyje. Bosch Thermotechnology GmbH susiformavo susijungus Robert Bosch GmbH " šildymo padaliniui ir pramonės kompanijai Buderus AG.

 

Plotis, mm
400
Serija
CerapurSmart
Gamintojas
ROBERT BOSCH JUNKERS LV
Tipas
Kondensaciniai