Berėmė dušo sienelė DORA 100x1900

Kaina: 209.00 Eu 188.00 Eu
Gamintojas:
BALTIJOS BRASTA
Gamintojo prekės kodas:
Dora 100
Vienetai:
vnt
Krepšelyje:
0
Pristatome per 2-3 d.d. (Jei prekės nėra sandėlyje, pristatymo laikas nuo 1 iki 4 savaičių).
Standartinės dušo sienelės matmenys ir kainos
 
Dušo sienelė
 
Sienelės matmenys
Sienelės aukštis (mm)
Saugus 6mm grūdintas stiklas
Skaidrus
Tamsintas pilkai arba rudai
Raštuotas, žalsvas, melsvas, satin
80 765-768 1900
 
153 € 169 € 183 €
90 865-868 161 € 177 € 191 €
100 965-968 169 € 183 € 199 €
Kiti pasirinkti matmenys
intervale 600... 1100 mm
190 € 207 € 223 €

Keičiant aukštį, taikomas 15% antkainis. Maksimalus aukštis  - 2250 mm.

 

 

Komplektuojamo laikiklio ilgis 500-1000 mm. Jei reikalingas kito ilgio laikiklis, būtina nurodyti užsakant.

 

Dušo sienelė be rėmų iš itin saugaus grūdinto 6 mm storio stiklo. Ši dušo sienelė puikiai įsikomponuoja  minimalistiniame vonios kambario interjere. Galimi standartinių ir nestandartinių matmenų užsakymai.

  • Saugus 6 mm grūdintas stiklas.
  • Stiklas padengtas danga GREITI LAŠAI - stiklas tampa atsparus įbrėžimams ir yra lengvai valomas.

Dėmesio! Pagal kliento pageidavimus:

  • Galima pasirinkti dušo sienelės plotį intervale 600..1100mm.*
  • Komplektuojamo laikiklio ilgis 500-1000 mm. Jei reikalingas kito ilgio laikiklis, būtina nurodyti užsakant. Maksimaluslaikiklio ilgis – 1150 mm.*
  • Galima keisti dušo sienelės aukštį. Keičiant aukštį, taikomas 15% antkainis. Maksimalus aukštis - 2250 mm.*

Dėl sienelių ir laikiklių su nestandartiniais matmenimis, prašome kreiptis įmonės kontaktais.

GREITI LAŠAI – naudingas atradimas

Stiklas – viena geriausių medžiagų dušo kabinoms gaminti, mat jis yra tvirtas ir gerai praleidžia šviesą. Tačiau dėl nelygaus paviršiaus (apie 50 000 įdubimų kvadratiniame centimetre) ir cheminės struktūros, natūralus stiklas yra neatsparus vandens poveikiui. Jis sulaiko drėgmę, o vandenyje esančios druskos nusėda ant jo, todėl mažėja šios medžiagos skaidrumas.

Dėl intensyvaus vandens poveikio prasideda stiklo korozija. Kuo daugiau stiklas paveiktas korozijos, tuo labiau ant jo kaupiasi nešvarumų. Kiekvieną dieną jį vis sunkiau nuvalyti, o gautas rezultatas mažiau džiugina. Stiklą veikia korozija net ir naudojant išvalytą vandenį (išskyrus destiliuotą).

GREITI LAŠAI – tai nauja technologija, apsauganti dušo kabinų stiklus nuo vandens poveikio. Ji medžiagai suteikia papildomų savybių: stiklas tampa atsparus įbrėžimams ir yra lengvai valomas.

Vanduo lieka ant stiklo dėl molekulinės jėgos, vadinamos paviršiaus įtempimu.

Paviršių padengus danga, dingsta tiesioginis molekulių sąlytis su stiklu. Lašai virsta rutuliukais ir nuteka, nes yra fiziškai atstumiami nuo paviršiaus.

Stiklo paviršius atstumia vandenį ir nešvarumus, tad jį valyti iki 90 proc. lengviau.

Berėmių dušo kabinų kolekcija BE RIBŲ 

  • Kolekcija BE RIBŲ - tai stiklo sienelių ir chromuotų laikiklių derinys. Berėmė konstrukcija sukuria naują erdvės pojūtį. Didelis standartinių gaminių pasirinkimas,galimybė įgyvendinti neįprastus sumanymus leidžia džiaugtis išskirtinio dizaino kabina bet kuriame vonios kambaryje.
  • Speciali lankstų konstrukcija užtikrina jų ilgaamžiškumą, durų fiksavimo bei savaiminio užsidarymo funkcijas. Tvirti papildomi stiklo laikikliai lemia konstrukcijos saugumą ir stabilumą. Tarpinės visiškai priglunda, tad dušo kabina nepraleidžia vandens ir atrodo labai estetiškai. Berėmių konstrukcijų pagrindas turi būti labai gerai paruoštas. Rėminės dušo kabinos labiau pralaidžios vandeniui.
  • Kolekciją sudaro šeši modeliai ir jų modifikacijos, pagamintos pagal nestandartinius matmenis. Dušo kabina BANGA - išskirtinė, lenkta, jos durys plačiai atsidaro, tad sukuriamas ypatingas erdvės pojūtis. Šis modelis iš tiesų labai traukia akį. NORA vadinama dušo kabinų standartu, o NORA PLIUS vertinama dėl praktiškumo ir ergonomiškumo. Dušo kabina NIDA - penkiakampė, todėl taupo erdvę. LIEPA išsiskiria tuo, kad jos abejos durys visiškai atsidaro. LIEPA ir LIEPA plius labai tinka žmonėms su negalia, nes šių kabinų durys atsidaro į abi puses.
  • Kolekcijos dušo kabinų stiklai gali būti skaidrūs, tamsinti pilka, ruda spalva, raštuoti, žalsvi ir melsvi.
Aukštis, mm
1900
Plotis, mm
100
Gamintojas
BALTIJOS BRASTA
Serija
Dora